Otteita luottamustehtävistäni vuosien varrelta.

Farmasian opiskelijayhdistys Fortis ry

  • hallituksen varajäsen 27.2.1995 - 31.12.1996
  • Dilutus-lehden päätoimittaja 27.2.1995 - 31.12.1996
  • Dilutus-lehden ilmoitushankkija 19.2. - 31.12.1996
  • hallituksen varapuheenjohtaja 1.1. - 31.12.1999
  • hallituksen puheenjohtaja 1.1. - 31.12.2000

Kuopion yliopiston ylioppilaskunta (KYY)

  • hallituksen jäsen 1.12. 1995 - 30.11.1996
  • edustajiston puheenjohtaja 7.12.1999 - 15.4.2000
  • hallituksen puheenjohtaja 15.4.2000 - 8.1.2001

Kuopion yliopisto

  • hallituksen jäsen 1.8.1998 - 31.12.2001
  • johtoryhmän jäsen 1.1.2004 - 31.12.2006
  • farmaseuttisen tiedekunnan tiedekuntaneuvoston jäsen 17.12.1997 - 31.7.2001

Kuopion opiskelija-asunnot Oy

  • hallituksen jäsen 22.12.1998 - 15.4.2004

Kuopion seudun akvaarioseura ry

  • hallituksen jäsen (perustamisesta) 28.11.2002 - 31.12.2004

Savon seksuaalinen tasavertaisuus ry

  • hallituksen jäsen 2003 - 2006, 2008
  • hallituksen puheenjohtaja 2007, 2010, 2013- 6/2014

Suomen Farmasialiiton Kuopion opiskelijoiden jäsenyhdistys ry

  • tilintarkastaja 2005, 2006, 2007

SETA ry

  • hallituksen varapuheenjohtaja 1.1.-31.12.2004

Suomen Farmasialiitto ry

  • sääntötyöryhmän puheenjohtaja 12.3.2007 - 31.12.2009
  • luottamustilintarkastaja / toiminnantarkastaja 2009-2012

Kuopion Vihreät ry

  • hallituksen puheenjohtaja 1.1.2010 - 31.12.2012

Pohjois-Savon Vihreät ry

  • hallituksen varajäsen 1.1. - 31.12.2010
  • hallituksen jäsen 1.1.2011 - 6/2011

Vihreä Sivistysliitto ry

  • hallituksen jäsen 1.1.2011 - 6/2011

Patentti- ja rekisterihallitus / Yhdistys ja säätiöasioiden neuvottelukunta

  • jäsen 6/2012 - 11/2014
Log in to comment

Discuss this article

HUOM: Olen jättämässä kommenttia keskusteluun vieraana.